Corona F3

cena realizácie od 1 380 EUR / m2 pôdorysu

Katalógový model záhradnej kancelárie s drevenou teraskou. Rýchla montáž pomocou zemných skrutiek a drevenej nosnej konštrukcie. Zateplená stavba s dominantným dreveným obkladom zo smrekovca sibírskeho. V štandarde s dvojsklom. 

Záhradná kancelária Corona F3 je malometrážna zateplená stavba, ktorá je celoročne obývateľná. Zhotovená je z moderných materiálov na báze drevených konštrukcií. Vonkajší vzhľad stavby ovplyvňuje najmä typ použitého materiálu, ktorý je v tomto prípade primárne drevina. Je navrhnutý pre použitie v prírode, najmä v záhrade. Môže slúžiť ako kancelársky priestor, ale aj ako príjemná prírodná kaviareň, domček pre hostí alebo skvelá oddychová zóna.

V ponuke máme množstvo variantov stavieb typu Corona, možností nosnej konštrukcie i obvodového plášťa. Ponúkame aj individuálne riešenia šité na mieru. Kreatívnu prácu podporí vzdušný a svetlý interiér v jednoduchých tónoch, či v teplom drevenom obklade. Nábytok vám jednoducho zhotovíme podľa vašich predstáv.

Ku stavbe je možné na želanie zmontovať veľkú terasu z dreva, ktorú môžete aj zakryť plným prestrešením alebo preskliť, a tak vytvoriť priestor na trávenie voľného času a relaxáciu. Modulovú stavbu je možné ľubovoľne rozširovať a kombinovať s ostatnými typmi modulov do väčších a otvorenejších celkov.

Záruka na naše modely je 5 rokov od ich výstavby.

Parametre modelu

Úžitková plocha17,5 m2 (interiér)
Spôsob zakladaniaZemné vruty / alternatívne betónové podložie
KonštrukciaDifúzne uzatvorená s predsadenou fasádou
ZateplenieŠtandardne od 100 mm, minerálna izolácia
Obklad plášťaSmrekovec sibírsky, smrek
Okenné výplne5-komorový systém SALAMANDER, 2 - sklo, renolit antracit
StrechaZateplená, ukončená pozinkovanou krytinou vo farbe RAL
PodlahaLaminátová, voliteľný dekor
Dažďové zvodyVo farbe RAL podľa výberu
ElektroinštaláciaRozvodná skriňa v interiéri, LED osvetlenie
Vykurovanieelektrický agregát, príkon do 2,0 kW
Terasa2 x 1 m pred vstupnými dverami