Corona F6

cena realizácie od 1 490 EUR / m2 pôdorysu

Katalógový model záhradnej kancelárie Corona F6 s efektným presklením alebo fixnou stenou. Dominantný vysoký strop. Ideálny na menšie pozemky. Strešná krytina je z falcovaného plechu.

Tento model záhradnej kancelárie je celoročne obývateľná, zateplená stavba, zhotovená primárne na báze drevených konštrukcií. Jej vonkajší vzhľad je ovplyvnený najmä použitými materiálmi - v tomto prípade drevina. Dominantou je estetické a funkčné izolačné presklenie, ktoré môže byť alternované aj fixnou stenou. Moderný dizajn dotvára vysoký strop. Stavba je využiteľná v záhradách, vinohradoch, ale aj ako chata v prírode. Vhodná je aj ako riešenie dočasného bývania, kancelárie či na rekreačné účely. Je vhodná aj na menšie pozemky.

Konštrukcia modelu umožňuje variabilitu a priestor je teda možné rozširovať a dotvárať okolie exteriéru na mieru. Model je vhodné spájať s ďalšími modulmi a prispôsobovať tak veľkosť interiéru vlastným potrebám.

Mobilnú kanceláriu vám zariadime na mieru vyhotoveným nábytkom, ktorý sa dá modulovo spájať do rôznych celkov presne podľa vašich požiadaviek.

Na stavbu poskytujeme záruku v dĺžke 5 rokov po jej odovzdaní.

Parametre modelu

Úžitková plocha22 m2 (interiér)
Spôsob zakladaniaZemné vruty / alternatívne betónové podložie
KonštrukciaDrevená, impregnované lepené konštrukčné drevo
ZateplenieŠtandardne 150 mm, minerálna izolácia
Obklad plášťadrevo
Okenné výplne5-komorový systém SALAMANDER, 2 - sklo, renolit antracit
StrechaZateplená, z falcovaného panelu v RAL
PodlahaLaminátová, voliteľný dekor
Dažďové zvodyVo farbe RAL podľa výberu
ElektroinštaláciaRozvodná skriňa v interiéri, LED osvetlenie
Vykurovanieelektrický agregát, príkon do 2,0 kW
Terasa2 x 1 m pred vstupom